Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

KOMPOSTÁRNA OZO HLÁSÍ: VYPRODÁNO!

21. 6. 2021
Kompost i zeminový substrát vyrobené na kompostárně OZO Ostrava jsou vyprodány.
Pro velký zájem zákazníků z řad občanů i firem, který trvá už řadu měsíců, jsou kompost i zeminový substrát vyrobené na kompostárně OZO Ostrava vyprodány. A zřejmě letos k mání už nebudou. Vyrobit kompost ze zeleně nyní navážené na kompostárnu totiž trvá minimálně tři měsíce a následně je dobré nechat hotový výrobek jestě dalších pár měsíců uležet a dozrát. Vypadá to tedy, že další zájemci budou uspokojeni až příští sezónu. Prozatím je k mání jen balený zeminový substrát ve sběrných dvorech OZO.
Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Advent v Reuse centru Ostrava

Advent v Reuse centru Ostrava

19. 11. 2021

Adventní workshopy, swap vánočních dekorací, vánoční kolo štěstí i výrazné slevy. Vánoce trochu jinak odstartují v Reuse centru Ostrava už ve středu 24. listopadu! Společným jmenovatelem všech adventních aktivit bude opětovné použití věcí, které by jinak skončily jako odpad.

/aktuality/advent-v-reuse-centru-ostrava_nd92
Úspěšný první rok Reuse centra Ostrava

Úspěšný první rok Reuse centra Ostrava

12. 11. 2021

Reuse centrum Ostrava nedávno oslavilo rok od svého založení. Během této doby si získalo velkou oblibu návštěvníků, kteří dali nový život už více než 43 tisícům předmětů. Díky tomu je na konto sbírky Veřejná zeleň města Ostravy vloženo již 831 tisíc korun! Kromě toho centrum v říjnu získalo v soutěži Stavba roku 2021 cenu za mimořádný celospolečenský přínos.

/aktuality/uspesny-prvni-rok-reuse-centra-ostrava_nd91