Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Výsledky 1. kola Fotosoutěže OZO

7. 1. 2020
V prvním kole fotosoutěže zvítězili jediní 3 fotografové, kteří splnili podmínky soutěže.

V prosincovém kole Fotosoutěže OZO zvítězily tyto tři fotky. Proč zrovna tyto? Jejich autoři jako jediní z Vás všech splnili podmínky soutěže a své fotky černých skládek u kontejnerů jako příspěvek na svůj vlastní profil s hashtagem #OZOOstrava.
"Líbily se nám některé fotky i v komentářích pod zadáním soutěže na facebookovém profilu OZO Ostrava, ale rozhodli jsme se být spravedliví a dodržet regule, říká mluvčí společnosti Vladimíra Karasová. "Doufám, že správně vložených fotek bude v lednu více - ať máme z čeho vybírat!"
Kompletní pravidla soutěže zde: http://bit.ly/Pravidla-soutěže-s-OZO —

Vítězové prvního kola Lenka Hermanová, Martina Buchtová a Pavel Velký Vezír získávají poukaz v hodnotě 1.000 Kč na nákup zboží firmy UAX dle vlastního výběru.

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Svoz odpadu o Vánocích a na Nový rok

Svoz odpadu o Vánocích a na Nový rok

19. 12. 2019

Stejně jako každý rok, i letos společnost OZO Ostrava zajistí odvoz odpadu v Ostravě i v období Vánoc. „O vánočních svátcích, 24., 25. a 26. prosince, přijedou vozy OZO Ostrava pro odpad podle standardního harmonogramu jako kdykoliv jindy v úterý, středu a čtvrtek.

/aktuality/svoz-odpadu-o-vanocich-a-na-novy-rok_nd8
Zimní provozní doba sběrných dvorů

Zimní provozní doba sběrných dvorů

31. 10. 2019

Od 1. listopadu se provozní doba ostravských mění na zimní. Sběrné dvory v Porubě, Zábřehu, Přívoze a Kunčicích budou denně zavírat v 18 hodin, ostatní sběrné dvory budou mít v pracovní dny otevřeno do 18 a v sobotu do 12 hodin. Zimní provozní doba potrvá až do konce března 2019.

/aktuality/zimni-provozni-doba-sbernych-dvoru_nd29