Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Zveme vás na Den otevřených dveří

2. 6. 2022
Po delší přestávce způsobené covidovými opatřeními otevírá OZO třetí červnovou sobotu opět své brány široké veřejnosti.

Chcete se bavit, hrát si, tvořit, ale hlavně se dozvědět něco nového o odpadech? Ideální příležitostí je Den otevřených dveří OZO Ostrava, který slibuje zábavu i poučení pro celou rodinu. Akce plná tradičních „popelářských atrakcí“, jako je představení  svozové techniky nebo linky na výrobu paliva, ale i mnohých novinek, se uskuteční v sobotu 18. června od 9 do 16 hodin v areálu společnosti v Ostravě-Kunčicích. 

Den otevřených dveří OZO Ostrava bude navíc zapojen do celoměstské akce Dny fajne rodiny, která vyvrcholí právě o víkendu 18. a 19. června. Takže v Kunčicích budou mít účastníci jednu z mála posledních možností, jak získat další razítko do soutěžní karty a soutěžit tak o ceny. 

K žhavým novinkám samotného dne otevřených dveří bude patřit například pojízdná Galerie OZO, která návštěvníkům premiérově na jednom místě představí všech deset popelářských aut - rotopressů - s autorskými grafitti malbami. Prezentovat se bude i úspěšné Reuse centrum Ostrava, a to rovnou pod stanem, kam lidé budou moci přinést, co jim přebývá, a naopak si odtud odnést něco, co jim doma schází.

Pro malé i velké jsou připraveny různé hry na téma třídění odpadu a tvořivé dílny, kde budou vyrábět ze starého nové. Návštěvníky určitě zaujme eko catering nebo popelářský fotokoutek či OZO shop s popelářskými hračkami.

Neváhejte a přijďte se třetí červnovou sobotu bavit s popeláři!

https://www.facebook.com/events/3151986705129738

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Zveme vás na Den otevřených dveří

Zveme vás na Den otevřených dveří

2. 6. 2022

Po delší přestávce způsobené covidovými opatřeními otevírá OZO třetí červnovou sobotu opět své brány široké veřejnosti.

/aktuality/zveme-vas-na-den-otevrenych-dveri_nd106
OSTRAVA BUDE ZASE ZELENĚJŠÍ

OSTRAVA BUDE ZASE ZELENĚJŠÍ

28. 3. 2022

Loni půl milionu korun, letos o 150 tisíc víc. To jsou finanční prostředky, jimiž OZO podpoří 9 „zelených“ projektů, které se letos přihlásily do 6. ročníku Tematické výzvy OZO Ostrava pro rok 2022 – Zelená pro Ostravu.

/aktuality/ostrava-bude-zase-zelenejsi_nd101