Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Elektrospotřebiče v reuse centru

3. 3. 2022
Reuse centrum Ostrava nově nabízí také vybrané elektrospotřebiče po revizi s půlroční zárukou

Díky nově dohodnuté spolupráci mezi společnostmi OZO Ostrava a 1. HP Servis bude od 8. března 2022 v Reuse centru Ostrava nově také možnost zakoupit starší, ale stále funkční, pračky, sušičky a myčky včetně záručního listu. Prozatím má reuse centrum v nabídce připraveno 6 praček v cenách od 2.800 do 4.000 Kč.

Dejte spotřebičům novou šanci!

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

OZO staví třídicí linku a hledá nové zaměstnance

OZO staví třídicí linku a hledá nové zaměstnance

19. 1. 2023

Na sklonku minulého roku zahájila společnost OZO Ostrava výstavbu nové třídicí linky na směsný komunální odpad. Ta do budoucna zajistí odklon odpadů ze skládky a jejich materiálové nebo energetické využití. Nová třídicí linka by měla být spuštěna do provozu kolem poloviny tohoto roku, a proto již nyní OZO začíná s náborem nových zaměstnanců. Celkem se bude jednat o 28 nových pracovních míst na pracovišti v areálu společnosti v Ostravě-Kunčicích.

/aktuality/ozo-stavi-tridici-linku-a-hleda-nove-zamestnance_nd122
OZO rozdělí milion mezi zelené projekty

OZO rozdělí milion mezi zelené projekty

10. 1. 2023

Sedmý ročník Tematických výzev OZO Ostrava je odstartován. Ostravská odpadová společnost v rámci letošní výzvy Zelená pro Ostravu opět podpoří projekty zaměřené na výsadbu a údržbu veřejné zeleně ve městě. Financovány budou už podruhé z veřejné sbírky, kterou tvoří výtěžek z Reuse centra Ostrava. To za rok 2022 vydělalo více než 1 milion korun. 

/aktuality/ozo-rozdeli-milion-mezi-zelene-projekty_nd121