Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Ocenění za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj

30. 11. 2022
Společnost OZO Ostrava se po 4 letech opět přihlásila do Národní ceny České republiky za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj - a opět uspěla!


Dne 23. listopadu 2022 převzala společnost OZO Ostrava s.r.o. z rukou členů Rady kvality České republiky Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj. Organizace se umístila na 3. místě v kategorii Soukromý sektor a získala ocenění Společensky odpovědná organizace 3. stupně a ocenění EFQM Committed to Sustainability (3 hvězdy).

„Z ocenění mám radost,“ hodnotí zisk ocenění jednatel společnosti Karel Belda. „Podařilo se nám v této soutěži uspět už podruhé a po čtyřech letech od prvního ocenění jsme se posunuli o stupeň výše. To je důkaz, že společensky odpovědné aktivity naše společnost stále rozvíjí a zdokonaluje a že je tak pro své zaměstnance, obchodní partnery i okolní komunitu spolehlivým a odpovědným partnerem.“

Medailonek, který organizátoři ocenění  v OZO Ostrava natočili, je ke zhlédnutí zde.


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

OZO staví třídicí linku a hledá nové zaměstnance

OZO staví třídicí linku a hledá nové zaměstnance

19. 1. 2023

Na sklonku minulého roku zahájila společnost OZO Ostrava výstavbu nové třídicí linky na směsný komunální odpad. Ta do budoucna zajistí odklon odpadů ze skládky a jejich materiálové nebo energetické využití. Nová třídicí linka by měla být spuštěna do provozu kolem poloviny tohoto roku, a proto již nyní OZO začíná s náborem nových zaměstnanců. Celkem se bude jednat o 28 nových pracovních míst na pracovišti v areálu společnosti v Ostravě-Kunčicích.

/aktuality/ozo-stavi-tridici-linku-a-hleda-nove-zamestnance_nd122
OZO rozdělí milion mezi zelené projekty

OZO rozdělí milion mezi zelené projekty

10. 1. 2023

Sedmý ročník Tematických výzev OZO Ostrava je odstartován. Ostravská odpadová společnost v rámci letošní výzvy Zelená pro Ostravu opět podpoří projekty zaměřené na výsadbu a údržbu veřejné zeleně ve městě. Financovány budou už podruhé z veřejné sbírky, kterou tvoří výtěžek z Reuse centra Ostrava. To za rok 2022 vydělalo více než 1 milion korun. 

/aktuality/ozo-rozdeli-milion-mezi-zelene-projekty_nd121