Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Odpadové služby přes e-shop? OZO to umí!

27. 4. 2023
Už několik let nabízí společnost OZO Ostrava občanům své svozové oblasti možnost objednat si komerční odpadové služby z pohodlí domova, přes e-shop. Tato forma objednávek se stala oblíbenou zejména v období covidových omezení, ale zájem o ni pokračuje i nadále. Nyní OZO přichází s rozšířením svého e-shopu o služby pro firmy a živnostníky.

V loňském roce si některou ze 4 nabízených služeb objednalo přes 500 zákazníků OZO. Nejčastěji se jednalo o přistavení velkoobjemového kontejneru o objemu v rozmezí 2-20 m3 a následný odvoz a likvidaci odpadu do něj odloženého(celkem 241 případů). Další službou v pořadí oblíbenosti se stal dovoz kompostu či zeminového substrátu z ostravské kompostárny OZO přímo na místo určené objednatelem (126 objednávek). Za ní pak následovaly svoz objemného odpadu z místa bydliště v Ostravě (117) a čerpání a likvidace odpadních vod (33).

Na sklonku loňského roku OZO rozšířilo svůj e-shop o služby pro podnikatele a firmy. E-shop je pro ně výhodné využít hlavně pro jednorázové služby, kvůli kterým se nevyplatí jezdit do sídla OZO v Kunčicích a sjednávat zde smlouvu, ale jednoduše si je mohou na pár kliknutí objednat odkudkoli. K dispozici je zde objednání velkoobjemového kontejneru pro přepravu a likvidaci objemných a stavebních odpadů, zeleně či větví a dále čerpání odpadních vod.  Firemní zákazníci obdrží po výkonu služby veškerou povinnou dokumentaci, kterou právnické subjekty musí své nakládání s odpady prokazovat.

Zájemci z řad občanů i firem si na e-shopu OZO mohou vybranou službu vždy nejdříve nezávazně zkalkulovat a teprve potom se rozhodnou, zda je pro ně cena přijatelná a zda budou pokračovat k její objednávce a platbě kartou.


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Levandulování III.

Levandulování III.

8. 7. 2024

OZO Ostrava připravuje na 24. července ve svém reuse centru třetí ročník oblíbeného letního Levandulování.

/aktuality/levandulovani-iii_nd177
Den otevřených dveří OZO Ostrava

Den otevřených dveří OZO Ostrava

4. 6. 2024

Zveme vás na tradiční den otevřených dveří, který se koná v sobotu 22. června od 9 do 16 hodin v areálu OZO Ostrava v Kunčicích (Frýdecká 680/444). Představíme vám první českou linku na třídění směsného komunálního odpadu, ale to zdaleka není vše z bohatého programu pro celou rodinu.

/aktuality/den-otevrenych-dveri-ozo-ostrava_nd173